خرید سود پرک
سود پرک چیست و در چه صنایعی کاربرد دارد؟
ژانویه 29, 2020
خرید شامپو کارواش
خرید شامپو کارواش و نکات هنگام خرید
فوریه 13, 2020
Show all

ویژگی های شامپو کارواش خوب

شامپو کارواش هگزا

شامپو کارواش هگزا

یک شامپو کارواش دارای چند ویژگی است که میزان کف کنندگی و قدرت پاک کنندگی ویژگی های بارز آن هستند که دارای بیشترین اهمیت هستند. شامپو کارواش دارای یک خاصیتی است که شما فقط با ابزار خاص می توانید پی به آن ببرید و آن میزان قدرت اسیدی یا بازی بودن شامپو کارواش است  که در کیفیت و میزان ریسک شامپو کارواش تاثیر بسزایی دارد.

ابتدا بگذارید درباره قدرت اسیدی یا بازی بودن صحبت کنیم. به میزان اسیدی یا بازی بودن یک ماده پی هاش (pH) می گویند. آب یک ماده خنثی است و پی هاش برابر با 7 دارد. موادی که دارای پی هاش 7 هستند جز مواد خنثی دسته بندی می­ شوند. اگر پی هاش یک ماده بالاتر از 7 باشد جز مواد قلیایی و اگر کمتر از 7 باشد جز مواد اسیدی طبقه بندی می شوند.

شامپو کارواش ها

شامپو کارواش ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بر اساس میزان pH به سه دسته شامپو کارواش خنثی، شامپو کارواش اسیدی و شامپو کارواش قلیایی دسته بندی می­شوند. یک شامپو کارواش خوب باید دارای pH در بازه 9-6 باشد و اگر pH بیشتر از 9 و یا کمتر از 6 باشد ممکن است برای پوست دستان شما و یا بدنه خودرو مضر باشد. در انتخاب شامپو کارواش باید بسیار مراقب باشید زیرا بعضی از افراد سود جو برای اینکه یک شامپو پر قدرت را با قیمت ارزان به شما ارائه دهند با استفاده از یک ماده قلیایی ارزان قیمت قدرت شامپو کارواش را افزایش می دهند  و جنس بی کیفیت را در ظاهر یک کالای با کیفیت به شما می فروشند. شامپو کارواش ها با قدرت قلیایی بالا باعث ایجاد خوردگی در کف پاش و سیستم لوله کشی، آسیب های پوستی برای اپراتور شستشو و آسیب جدی به رنگ بدنه خودرو می شوند. پس هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید. اگر در هنگام استفاده از شامپوکارواش متوجه بوی نا مطبوع، تحریک پوست دست و یا ایجاد سفیدک بر روی خودرو شدید باید در انتخاب خود تجدید نظر کنید.

شامپو کارواش اسیدی

شامپو کارواش های اسیدی نیز مشکلی مشابه با شامپو کارواش های قلیایی داشته و استفاده از آن ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود. قدرت بالای پاک کنندگی یک شامپو کارواش لزوما نشان از کیفیت بالای  محصول نیست و حتما pH  یا همان قدرت اسیدی-بازی شامپو کارواش باید در محدوده استاندارد یا ایمن باشد تا نه تنها باعث تمیزی خودرو بشود بلکه سازگار با تمام اجزا و نیروی  انسانی درگیر در شستشو خودرو باشد.

شامچو کارواش خوب
شامچو کارواش خوب

اغلب برای اینکه شامپو کارواش قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد تولید کنندگان قدرت اسیدی بازی را در بازه 9-8 تنظیم می کنند. در استفاده از شامپو کارواش با این بازه از قدرت اسیدی-بازی هیچ جای نگرانی نیست. اما بعضا برخی تولید کنندگان اقدام به تولید شامپو کارواش با بالاترین قدرت بازی(pH برابر با 14 )می کنند که به احتمال آسیب رساندن به رنگ بده خودرو در دراز مدت را به شدت افزایش می دهد.

گروه تولیدی هگزا شیمی در حال حاضر توانایی تولید شامپو کارواش در رنج قدرت اسیدی-بازی مطمئن را دارد و آماده ارائه محصولات خود به شما مصرف کنندگان و همکاران عزیزمی­باشد.

هگزا شیمی با استفاده از بهتزین مواد اولیه پاک کننده،
اقدام به تولید شامپو کارواش نموده است،
و در حال حاظر آماده ارائه آن به مصرف کنندگان و همکاران عزیز می باشد.

جهت خرید شامپو کارواش هگزا کم و دیگر محصولات و دریافت مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

  • 09132022404 : مهندس اعرابی
  • 03137473460 : دفتر هگزاشیمی
  • 03137473807 : تلفن کارگاه گروه هگزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *