شامپو کارواش
شامپو کارواش چیست؟ 2022
دسامبر 17, 2019
مزایای موتورشویی
موتورشویی خودرو چه مزایایی دارد ؟ مزایای موتورشویی
دسامبر 17, 2019
Show all

انتخاب یک شامپو کارواش خوب

غلظت شامپو کارواش خوب

غلظت شامپو کارواش خوب

در مقاله قبلی  شامپو کارواش را تعریف کردیم و  در مورد اجزا اصلی تشکیل دهنده شامپو کارواش و وظیفه هر کدام توضیح دادیم در این مقاله سعی داریم تا اطلاعاتی به شما ارائه دهیم تا بتوانید یک شامپو کارواش خوب انتخاب کنید.

معیار اول “غلظت”

شاید در نگاه اول شما خوب بودن یک شامپو کارواش را از غلظت و شکل ظاهری آن تشخیص دهید و کاملا حق با شما است چون در دید عموم یک شامپو کارواش خوب باید دارای غلظت بالا باشد. اما باید بدانید که هرگز اینگونه نیست و یک شامپو کارواش غلیظ حتما خوب نیست و یک شامپو کارواش خوب حتما نباید غلیظ باشد.

غلظت یک شامپو کارواش به دو عامل بستگی دارد. اولا به میزان مواد اصلی تشکیل دهنده و دوم غلظت دهنده که خود غلظت دهنده ها دو نوع هستند نوع اول غلظت دهنده هایی که علاوه بر غلظت دادن باعث بهبود کیفیت شامپو کارواش می شوند و معمولا دارای قیمت بالایی هستند و به مقدار کم اضافه می شوند و دسته دوم غلظت دهنده هایی هستند که بسیار ارزان قیمت هستند و فقط باعث افزایش غلظت می شوند و حتی در مواردی باعث کاهش کیفیت شامپو کارواش می شوند.

غلظت شامپو کارواش خوب
غلظت شامپو کارواش هگزا شیمی

این غلظت دهنده های نوع دوم هستند که باعث می شوند غلظت شامپو کارواش به میزان قابل توجهی افزایش یابد. غلظت که شما از اکثر مواد شوینده مانند مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شامپو مبل، مایع لباسشویی و مایع نرم کننده می بینید بیشتر به علت استفاده از غلظت دهنده های نوع دوم هستند.

نسبت غلظت و کف شامپو

اگر شما دو گالن شامپو کارواش با یک فرمولاسیون بسازین و به یکی غلظت دهنده نوع دوم را اضافه کنید ودیگری را بدون غلظت دهنده استفاده کنید شک نکنید که شامپو کارواش بدون غلظت دهنده حتما دارای کف بیشتر و کیفیت بیشتر خواهد بود.

خرید شامپو کارواش هگزا شیمی با غلظت و کیفیت فوق العاده و تضمینی

در حال حاضر شرکت های بزرگ که دارای سهم عمده بازار در کشور های دنیا هستند اغلب از غلظت دهنده های نوع دوم استفاده نمی کننده و محصولات خود را به صورت رقیق به بازار عرضه می کنند. گاها برخی از محصولات ارائه شده از طرف اشخاص مختلف به قدری دارای غلظت بالایی است که حتی حل شدن شامپو کارواش را در آب سخت می کند که این خود نوعی ضعف در کیفیت محصول محسوب می شود.

اما مورد دیگری که از شکل ظاهری شامپو کارواش می توان به کیفیت آن پی برد تک فاز بودن محصول می باشد. اگر در ته ظرف رسوب وجود دارد باید باید در شامپو کارواشی که مصرف می کنید تجدید نظر کنید زیرا شامپو کارواش خوب هیچگاه دارای رسوب نخواهد بود. اگر مواد فعال دچار رسوب شده باشند کیفیت شامپو کارواش یکسان نخواهد بود و هربار که از آن استفاده می کنید کیفیت های متفاوتی را تجربه می کنید.

بوی شامپو کارواش هم نشان دهنده کیفیت و زمان مناسب استفاده از آن می باشد. مواد شوینده هم ماننده مواد غذایی دارای تاریخ انقضا می باشند اگر بوی نامطبوعی از ظرف حاوی شامپو کارواش ساطع می شود احتمالا محتویات آن فاسد شده و بهتر است از آن استفاده نکنید.

هگزا شیمی آماده ارائه شامپو کارواش با مشخصات ظاهری مناسب به مصرف کنندگان و همکاران عزیز می باشد.

  • 09132022404 : مهندس اعرابی
  • 03137473460 : دفتر هگزاشیمی
  • 03137473807 : تلفن کارگاه گروه هگزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *