گروه فنی مهندسی هگزا کم


در سال 1389 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران به منظور تولید و فرمولاسیون مواد شوینده صنعتی تاسیس گردید. ازفعالیت های این گروه می توان به فرمولاسیون محصولات شوینده بهداشتی مانند انواع مایع ظرفشویی ، دستشویی، پودر لباس و مواد شوینده صنعتی مانند چربی گیرها، مواد نانو پودر های قطعه شویی اشاره نمود. با توجه به نیاز گسترده صنایع به مواد اولیه شیمیایی، گروه هگزاکم فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات شیمیایی گسترش داد و هم اکنون توانایی تامین طیف گسترده ای از مواد شیمیایی را دارا می باشد.

engineering
Hexa Shimi Group

گروه فنی مهندسی هگزا شیمی

ما را استوار نگه داشته است

هگزا شیمی

هگزا شیمی داستان فارغ التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران در سال 1389 است که به منظور تولید و فرمولاسیون مواد شوینده صنعتی تاسیس گردید. از فعالیت های این گروه می توان به فرمولاسیون محصولات شوینده بهداشتی مانند انواع مایع ظرفشویی، دستشویی، پودر لباس و مواد شوینده صنعتی مانند چربی گیرها، مواد نانو و پودرهای قطعه شویی اشاره نمود. با توجه به نیاز گسترده صنایع به مواد اولیه شیمیایی، گروه هگزا شیمی فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات شیمیایی گسترش داد و هم اکنون توانایی تامین طیف گسترده ای از مواد شیمیایی را دارا می باشد.

car-wash-back-ground

شوینده صنعتی و کارواش

در تولید این محصولات حداقل میزان مواد قلیایی به کار گرفته شده تا هیچ گونه آسیبی به قطعات و محیط مورد شستشو وارد نشود و بهترین عملکرد حاصل گردد. محصولات این گروه عبارت اند از پودر قطعه شویـی، پودر چربی گیر دما پایین، شامپو کارواش، ژل کارواش، پودر نانو کارواش، محلول چربی گیر، محلول لکه بر و جرم گیر، واکــس لاستــیک و داشبــورد و دیگر محصولات ...

washing-hand logo

شوینده بهداشتی

فرمول به کار رفته در تولید محصولات بهداشتی فاقد مواد اسیدی و مضر بوده و با پوست و الیاف سازگار است. تولید مایع ظرفشویی، دستشویی و لباسشویی، نرم کننده لباس، سفید کننده، جوهر نمک، شیشه پاک کن، شامپو سرو بدن , فرش و مبل، پودر لکه بر لباس، پودر لباسشویی و ... با کیفیت و قیمت مورد نظر مشتری امکان پذیر است.

chemical-logo

مواد شیمیایی

گروه هگزا شیمی توانایی تامین برخی از مواد شیمیایی شامل حلال ها و مواد اولیه ی محصولات شوینده را دارا می باشد که این محصولات عبارتند از متانول، بوتیل گلایکول، MEG ،TEG، DEG اتیل استات، متیل استات، سود پرک، پر کلرین (کلر جامد)، اسید کلـریدریـــک، آب ژاول اسید سولفوریک، سود مایع، تگزاپن، اسید سولفونیک

هگزا شیمی لوگو