پودر نانو و مکمل هگزا شیمی و روش مصرف آن

مزایای موتورشویی
موتورشویی خودرو چه مزایایی دارد ؟ مزایای موتورشویی
دسامبر 17, 2019
شامپو کارواش هگزاشیمی
مهم ترین ویژگی های شامپو کارواش
ژانویه 13, 2020
Show all

پودر نانو و مکمل هگزا شیمی و روش مصرف آن

پودر نانو و مکمل هگزاشیمی

نانو کارواش - هگزا شیمی

پودر های نانو موجود در بازار که با تکنلوژی نانو تولید شده اند و بازدهی بسیار بالایی دارند توانسته اند جای خود را در میان محصولات پر مصرف کارواش ها باز کنند و یکی از پر مصرف ترین ها و بهترین ها باشند. شستشو با پودر نانو هگزاشیمی با ایجاد لایه ای بر روی سطح بدنه موجب عدم نفوذ آلودگی ها به سطح بدنه و باعث محافظت از رنگ و بدنه خودرو میشود. این پودر دارای خاصیت چربی زدایی و جرم‌گیری از سطح بدنه خودرو می باشد و استفاده از آن برای بدنه و رنگ خودرو کاملا بی ضرر می باشد. در روز های آفتابی زمستان اشعه های مضر نور خورشید بیشتر از هر زمان دیگری به سطح زمین و اجسام روی آن برخورد مینند.

خودرو ها نیز یکی از این اجسام هستند و در زمان رانندگی کاملا در معرض نور خورشید و اشعه های مخرب نور خورشید هستند. بنابراین باید سطح بدنه خودرو را از این اشعه ها در امان نگاه داریم. یکی از عواملی که جذب اشعه های UV   خورشید را تا حد زیادی کاهش می دهد، تمیزی و شفافیت سطح خودرو است که در اثر شستشو با پودر نانو و مکمل هگزا شیمی ایجاد می شود. همچنین این پودر لایه ای شفاف و بسیار نازک بر روی رنگ بدنه خودرو ایجاد میکند که باعث از بین رفتن خط و خش های بسیار ریز میشود و تا مدتی نسبتا طولانی از جذب گرد و غبار روی بدنه و رنگ خودرو جلوگیری می کند.

پودر نانو و مکمل
مکمل نانو

اما یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده، پودر نانو و مکمل هگزا شیمی در میان کارواش داران بسیار محبوب شود، صرفه‌ جویی در هزینه ها و مصرف آب و سادگی و سرعت در تمیز کردن اتومبیل است. در ادامه انواع کاربرد های پودر نانو و مکمل را بیان می کنیم.

کاربردهای پودر نانو کارواش هگزاشیمی

  • شستشوی انواع اتومبیل‌های سواری و عمومی مانند اتوبوس ها و …
  • شستشوی ناوگان حمل و نقل ریلی و قطار های شهری و مترو و …
  • شستشوی هواپیما ها و قطار های خارج شهری
  • شستشوی ماشین های سنگین و ماشین های راهسازی و …
  • شستشوی ماشین آلات مورد استفاده در معادن و کارخانجات

اطلاعات محصول :

  • برند: هگزا
  • حجم مکمل: ۲ کیلو گرم مایع مکمل
  • حجم پودر: ۲۰ کیلو گرم پودر نانو

چگونه از این پودر و مکمل استفاده کنیم ؟

این پودر و مکمل مخصوص آن قابلیت استفاده تاچلس دارد. این موضوع به این معنی است که نیازی به لمس بدنه خودرو با دست و دستمال کشی بر روی بدنه در شستشو با این پودر و مکمل نیست و تنها کافی است مطابق دستور العمل پیش بروید. در مرحله اول باید تمام آلودگی های برجسته و بزرگ که امکان جداسازی آن با دست وجود دارد مانند گلوله های گل و … را از بدنه خودرو جدا کنیم. برای این کار میتوانید از فشار آب نیز استفاده کنید. سپس از فاصله 20 سانتی متری با استفاده از لانس مواد تولید شده از قبل که با نسبت درست باهم مخلوط کرده ایم را به بدنه خودرو می پاشیم. در این مرحله لازم است خودرو و کف برای چند دقیقه به حال خود رها شوند و سپس با فشار آب کف روی بدنه را بشویید. استفاده از پودر نانو و مکمل پس از شستشو براقیتی بر روی بدنه خوردو ایجاد میکند که این براقیت ایجاد شده تا چند روز باقی می ماند. عدم دخالت دست، بزرگترین مزیت استفاده از پودر نانو است که خطر ایجاد هر گونه خط و خش بر روی رنگ بدنه خودرو را به صفر می رساند.

برای دریافت مشاوره و دریافت اطلاعات این محصول به شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.
•             09132022404 : مهندس اعرابی
•             03137476259 : دفتر هگزاشیمی
•             03137473807 : تلفن کارگاه گروه هگزاشیمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *